Мотокоса ECHO SRM-4510 - бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів в місцях, недоступних або важкодоступних для інших видів садової техніки. Дана модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,95 л і 2-тактним двигуном на 1,71 кВт.
Система легкого запуску i-start повністю усуває ефект «зворотного удару» при запуску, зменшує зусилля, необхідне для пуску двигуна, так як користувач лише зводить пружину, решта система робить сама.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавками, скульптурами й т. д.
Переваги мотокоси ECHO SRM-4510
- Металевий захист запобігає пошкодження паливного бака внаслідок ударів
- Низький показник зносу
- Завдяки сталевому кованому валу і посиленому композитному зчепленню мотокоса легко витримує максимальні навантаження
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна і знижує ефект «зворотного удару»
- Безінструментальний доступ до повітряного фільтру
- Посилене композитне зчеплення має стійкість до високих температур і забезпечує ефективну передачу крутного моменту
- Руків'я велосипедного типу має зручні гумові ручки
Комплектація
- Мотокоса
- захисний щиток -1шт
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- плечовий ремінь-1шт
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- Інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 460 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Echo |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність двигуна | 2.32 к. с. |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.95 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 1,71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 402 ₴





