
Круг відрізний RHODIUS XT38 ProLine 125*1*22 сталь/неіржавіюча сталь (204621)
65 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 204621
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги RHODIUS XT38 ProLine:
- 125 мм - робочий діаметр
- 1 мм - товщина кромки кола
- 22,23 - посадкове отвір
- 12200 об/хв - максимально допустимі обороти при роботі
- 80 м/с - максимальна робоча швидкість круга
- Технологія HydroProtect - захист кола від процесів старіння, викликаного вологою.
- Мале заусенцеобразование
- Висока швидкість різання
- Мале іскріння
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Круг відрізний RHODIUS XT38 ProLine 125*1*22
ОПИС ВІДРІЗНОГО КОЛА RHODIUS XT38 ProLine 125*1*22
RHODIUS XT38 ProLine 125*1*22 - абразивний відрізний круг, який застосовується для різання металевих деталей. Встановлюється на кутову шліфмашину з робочим діаметром 125 мм і частотою обертання до 12200 об/хв. Товщина кромки кола складає всього 1 мм, що дозволяє використовувати його для різання листових металів. Завдяки своєму складу відрізний круг здатний різати як звичайний чорний метал, так і нержавіючу сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Rhodius |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
