
Установка алмазного буріння GTM DK-350/2/45 стійка з нахилом
70 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: DK-350/2/45
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бурильна установка GTM DK-350/2/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 350 мм. Алмазна коронка кріпиться безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування:Використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій і т. д.
Переваги бурильної установки GTM DK-350/2/45
- Редуктор і коробка передач працюють в масляній ванні, що збільшує ресурс шестерень і підшипників
- В редукторі і двигуні використовуються надійні і якісні підшипники японського виробника NSK
- Адаптер дозволяє швидко підключити рідину для охолодження коронок
- У разі заклинювання свердла автоматично спрацьовує система захисту редуктора від перевантажень
- Двигун оснащений системою плавного пуску, яка збільшує ресурс роботи щіток двигуна
- Стійка може змінювати кут нахилу до 45°
- Має 2 швидкісних режима
Технічні характеристики установки алмазного буріння GTM DK-350/2/45
| Тип живлення: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун |
| Система охолодження: | водяний |
| Потужність (номінальна/максимальна): | 3.7/5.2 кВт |
| Максимальний діаметр коронки: | 350 мм |
| Розмір хвостовика: | 1 1/4" |
| Швидкісні режими: | 3 |
| Швидкість шпинделя (перша/друга): | 310/480/600 об/хв |
| Тип патрона: | Шпиндель з різьбленням |
| Вага: | 30 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5200 Вт |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | GTM |
| Тип свердління | Мокре |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Максимальний діаметр свердління | 350 мм |
| Максимальна кількість обертів | 600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Станина в комплекті | Да |
| Розмір хвостовика, дюйм | 1 1/4 |
| Потужність, Вт | 5200 |
| Обертів, об/хв | 310 / 480 / 600 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага (кг) | 30 |
| Макс. діаметр коронки, мм | 350 |
| Свердління під кутом | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 465 ₴

