Основні переваги гідравлічних рокли Vulkan CBY-AC2.0T:
- Корпус виготовлений з товстої вуглецевої сталі
- Тришарова забарвлення корпусу
- 2000 кг - реальна вантажопідйомність рокли
- 1150 мм - довжина вил
- 550 мм - ширина вил
- 85 мм - мінімальна висота підйому
- 200 мм - максимальна висота підйому
- Колеса виготовлені з поліуретану і покриті гумою
- 200*50 мм - збільшений розмір передніх коліс
- 80*70 мм - збільшений розмір задніх коліс
- Надежное сцепление с поверхностью
- Повышенная прочность конструкции
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Гидравлическая рокла Vulkan CBY-AC2.0T
ОПИСАНИЕ ГИДРАВЛИЧЕСКОЙ РОКЛЫ VULKAN
Vulkan CBY-AC2.0T - профессиональное оборудование, предназначеное для перемещения грузов весом до 2 т на складах, в магазинах и производствах. Отличается усиленной конструкцией, что позволяет надежно работать во время всего срока эксплуатации. Стандартная длина вил 115 см позволяет работать с европалетами, не опасаясь повредить товар. Колеса в данной модели увеличены в размере, что позволяет работать с большой нагрузкой.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Власна вага | 73 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 70 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 100 ₴



