
Верстат рейсмусовий GTM TP104 (до 400 мм)
71 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: TP104
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Основні переваги GTM TP104:
- Професійний верстат для обробки дерева
- 220 В - працює від побутової мережі
- 2200 Вт - максимальна споживана потужність
- 4500 об/хв - частота обертів вала
- 77 мм - діаметр валу ріжучого
- 4 робочих ножі із загартованої сталі
- 4 мм - максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 400 мм - максимальна ширина заготовки
- 120 мм - максимальна товщина заготовки
- 10 мм - мінімальна товщина заготовки
- 200 мм - мінімальна довжина заготовки
- 13,5 м/хв - швидкість подачі заготовки
- Точне регулювання висоти - є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу при роботі
- 770*350*950 мм - компактні габарити
- 167 кг - один з найбільш легких верстатів
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Верстат рейсмусовий GTM TP104
- Роликове подовження столу
- Рукоятка для підйому столу
- Шаблон для установки ножів
- Дерев'яна упаковка
ОПИС РЕЙСМУСОВОГО ВЕРСТАТА GTM TP104
GTM TP104 - професійне обладнання для обробки деревини. Рейсмусовий верстат TP104 призначається для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножі із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 77 мм Верстат GTM TP104 здатний працювати з дошками шириною до 400 мм і товщиною від 10 мм до 120 мм, Товщина при роботі регулюється з допомогою важеля з фіксацією і мірної лінійки. Швидкість подачі заготовки досягає 13,5 м/хв. Для роботи з великогабаритними дошками є можливість під'єднати спеціальне подовження.
Рейсмусовий верстат GTM TP104 поставляється в дерев'яній упаковці з роликовим подовженням столу, рукоятку для підйому столу і шаблоном для установки ножів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Довжина заготівлі | 400 мм |
| Ширина заготовки | 120 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 810 м/сек |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| ЧПУ | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 167 кг |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 950 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 400 мм |
| Діаметр строгального валу | 77 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 4 шт. |
- Ціна: 71 649 ₴
