
Електроди зварювальні PATON УОНІ-13/55 4 мм, 5 кг
520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2052405001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PATON УОНІ-13/55, 4 мм - плавкий електрод з фтористо-кальцієвим покриттям для зварювання конструкцій з низьколегованої сталі. Довжина електрода 350 мм, діаметр – 4 мм. Електроди поставляються у пачці вагою 5 кг.
Застосування: використовується для зварювання відповідальних металевих конструкцій, що працюють під змінними навантаженнями в умовах низьких температур (до -40 ° С); судин, які працюють під тиском; суднобудівних металоконструкцій; зварювання дефектів лиття.
Особливості електродів PATON
- Усі виробничі потужності знаходяться безпосередньо на території України
- Понад 50 років досвіду в секторі виробництва зварювальних електродів
- Процес виробництва відповідає державним стандартам якості
Хімічний склад металу шва (типове значення)
- Вуглець (C) – 0,09%
- Кремній (Si) – 0,2 – 0,5%
- Марганець (Mn) – 0,6 – 1,2%
- Сірка (S) – 0,02%
- Фосфор (P) – 0,025%
Переваги електродів PATON УОНІ-13/55, 4 мм
- Тимчасовий опір металу шва розриву становить 490 Н/мм2
- Відносне подовження шва досягає 20%
- Ударна в'язкість 127,4 Дж/см2
- Стабільне горіння дуги
- Метал шва стійкий до утворення кристалізаційних тріщин.
- Шов характеризується низьким вмістом водню
- Діапазон зварювального струму при нижньому положенні зварювання 80-100 А
- Діапазон зварювального струму при стельовому положенні зварювання 70-90 А
- Діапазон зварювального струму при вертикальному положенні зварювання 70-90 А
- Основне (фтористо-кальцієве) покриття електродів
- Підходять для зварювання низьколегованої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З основним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 70 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид електродів | плавляться |
| Діаметр електрода, мм | 4.0 |
| Тип покриття | основне |
| Вага пачки, кг | 5.0 |
| Довжина електрода, мм | 350 |
| Призначення електродів | низьколегована сталь |
| Маркування електродів | УОНИ-13/55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
