
Газонокосарка EGO LM1702E-SP акумуляторна самохідна, 56 В, 42 см (0500024009)
36 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0500024009
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EGO LM1702E-SP - потужна акумуляторна самохідна газонокосарка із побутового сегменту обладнання ТМ EGO. Оснащується найновішим безщітковим двигуном і має ширину захоплення газону 42 см. Площа косіння від акумулятора EGO ємністю 4 А*год досягає 480 кв.м, що значно перевищує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 20 мм до 80 мм. Швидкість руху газонокосарки LM1702E-SP регулюється від 1,4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби, користувач може або мульчувати траву під час косіння, або збирати в комплектний 55 л мішок.
Основні переваги EGO LM1702E-SP:
- Безщітковий двигун
- Самохідна конструкція
- Дека з ударостійкого поліпропілену
- 42 см - ширина захвату газону
- 56 В - робоча напруга акумулятора
- 480 кв.м - площа косіння з акумулятором 4 А * год
- 20 - 80 мм - 7 вбудованих установок висоти косіння
- 1.4 - 5 км/год - швидкість руху газонокосарки
- 3000 об/хв - швидкість обертання ножів
- Режим мульчування (при установці набору для мульчування ABP1700)
- Зручна телескопічна рукоятка
- 55 л - об'ємний мішок для збирання трави з індикатором заповнення
- LED-підсвічування області косіння
- 24 кг - вага газонокосарки без акумулятора
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Газонокосарка EGO LM1702E-SP
- Акумулятор Li-Ion EGO BA2242T 56 В 4 А*год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 480 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 80 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Висота | 575 мм |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 24 |
| Обороти двигуна, об/хв | 3000 |
| Щаблі висоти стрижки | 7 |
| Рівень шуму, дБ | 78 |
| Тип двигуна | Без додаткового |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-80 |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Напруга, В | 56 |
| Тип газонокосарки | акумуляторна |
| Ширина захоплення, см | 42 |
| Об'єм травозбірника, л | 55 |
| Матеріал корпусу | полімер |
| Ємність акумулятору, А*год | 4.0 |
| LED-підсвічування | Так |
| Час роботи, хв | 60 |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Габарити корпусу, мм | 960х5х525 |
| Комплектний акумулятор | 1 |
| Коригування швидкості | Да |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Бічний викид | Ні. |
| Тип травоборника | Тканевий |
| Площа обробки, кв. | 480 |
| Рух | Самохідна |
| Клас | побутовий |
| Максимальна швидкість, км/год | 5 |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Да |
| Заповнений індикатор | Ні. |
| Коригування висоти | синхронна |
| Тип запуску | електростарт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 499 ₴





