Електропила Makita DUC355Z - акумуляторна ланцюгова пила від японської ТМ Makita. Дана модель живиться від 2-х li-ion акумуляторів по 18V кожен. Сумісна з АКБ ємністю 1,5/2,0/3,0/4,0/5,0/6,0 А * ч. слід пам'ятати, що від даного параметра залежить тривалість роботи на одному заряді. Наприклад, АКБ BL1860B забезпечує до 43 різа сухої сосни діаметром 150мм або до 250 різів бруса розмірами 50х100мм Електричний двигун не виділяє ніяких газів або шкідливих речовин, подібно паливним аналогам, що дозволяє працювати в закритому або погано провітрюваному приміщенні.
Дана пила оснащена ключовим механізмом натягу ланцюга.
Призначення: Використовується в побутових і виробничих умовах: для заготовлення дров на зиму, в деревообробній галузі, для обрізки гілок, розчищення саду від чагарників.
Переваги акумуляторної пили Makita DUC355Z
Гальмівна система SafetyMatic забезпечує моментальну зупинку ланцюга в разі зворотної віддачі
Акумулятори розташовані по обидва боки корпусу ланцюгової пили для поліпшеного балансування під час роботи
Оснащена безщітковим двигуном, який економить заряд АКБ і менш вимогливий до обслуговування, ніж щіткові аналоги
Прямий привід забезпечує високий ККД
Запобіжний щиток дозволяє швидко зупинити двигун в екстрених випадках
Світловий індикатор дозволяє стежити за рівнем заряду АКБ
Система автоматичного змащення ланцюга економить час на обслуговування інструменту під час роботи
Прозорий індикатор дозволяє без проблем стежити за рівнем масла
Комплектація
Ланцюгова пила
Шина
Ланцюг
Захисний чохол
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 4.3 кг |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Объем масляного бака | 0.2 мл |
| Уровень шума | 87 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина пропила, (мм) | 345 |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Товщина ланки, мм | 1.1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Комплектація | картонна коробка |
| Напруга акумулятора, В | 18 + 18 |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8 |
| Рівень шуму, дБ | 87 |
| Кількість ланок | 52 |
| Ємність акумулятора, А*год | не комплектується |
| Вага пилки, кг | 4.3 |
| Плавний пуск | Да |
| Максимальні оберти двигуна, об / хв | немає даних |
| Розмір шини, см / дюйм | 35 / 14 |
| Країна торгової марки | Японія |
| Автоматичний натяг ланцюга | немає |
| Індикатор заряду акумулятора | немає даних |
| Об'єм баку для змащення ланцюга, л | 0.2 |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Клас | професійний |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| LED-підсвічування | немає |
| Швидкість ланцюга, м/с | 20 |
| Кількість різів на 2.5 А*год | немає даних |
| Кількість різів на 5 А*год | немає даних |
| Кількість різів на 7.5 А*год | немає даних |
| Кількість різів на 4 А*год | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 21 828 ₴

