
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita GA035GZ XGT 40 V MAX (без АКБ) (GA035GZ)
13 886 ₴
- В наявності
- Код: GA035GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутова шліфмашина Makita XGT 40 V MAX GA035GZ (без АКБ):
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
XGT-інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами.
BL Makita — безщітковий двигун постійного струму.
XPTтехнології — підвищена стійкість до пилу та вологи.
Технологія XPT — Підвищена стійкість до пилу та вологи.
Технологія AFT-Active Feedback Sensing — автоматичне вимкнення інструменту для захисту користувача в разі раптової віддачі або зупинки диска.
Функція захисту від випадкового запуску.
Ергономічний корпус двигуна забезпечує надійне та зручне захоплення.
Захист від розряджання (інформація світлодіодом).
Захист від перегрівання пристрою й акумуляторів (миготіння світлодіода).
Функція плавного пуску та електричне гальмо.
Спеціальна конструкція фланця для відкручування надмірно затискних відрізних дисків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає даних |
| Вага | 3-4 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Кожух 150 мм, бічна ручка, фланцева гайка, притискна гайка, картонна коробка, постачається без акумулятора, зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Немає даних |
| Макс. діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятора | 40 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | Немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 886 ₴


