Особливості диска алмазного Makita 125х22,23 мм (A-84115):
Гладкий сегмент для зручнішого використання
Для роботи з такими матеріалами:
Бетон, бетонна цегла
Бордюрний камінь
Ланцюгова черепиця, неглазурована черепиця
Мрамор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 1.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

