
Пиляльний диск зі сталі Makita SPECIALIZED 305 мм 25,4 78 зубців (B-09793)
9 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09793
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск зі сталі Makita SPECIALIZED 305 мм 25,4 78 зубців (B-09793):
переваги
Нові пиляльні диски для різання металу забезпечують чистіше та швидше різання.
Нова твердосплавна конструкція з міцними зубцями забезпечує чудову стійкість до ударних навантажень.
Термін експлуатації дисків для різання металу компанії Makita у 30 разів більший, ніж у звичайних дисків.
Підходить для різання м'якої сталі, сталевих пластин, профілів і труб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 305 мм мм |
| Кількість зубців | 78 шт. |
| Макс. оберти | 2000 об/хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.3 мм |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 399 ₴
