
Диск пиляльний за деревиною з цвяхами SPECIALIZED 355х30 мм 60Т Makita (B-09547)
7 033 ₴
- В наявності
- Код: B-09547
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний за деревиною з цвяхами SPECIALIZED 355х30 мм 60Т Makita (B-09547):
переваги
Диски з глибокими зубцями вирізняються високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.
Ці диски особливо ефективні для різання сучкуватий деревини або деревини зі цвяхами або шурупами.
Крім того, ці диски підходять для робіт зі зносу будівель або споруд.
Триваліший термін експлуатації та вища ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 355 мм мм |
| Кількість зубців | 60 шт. |
| Макс. оберти | 4300 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 3 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 033 ₴
