
Пиляльний диск Makita за деревиною з цвяхами SPECIALIZED 235x30 мм 48 зубців (B-09519)
3 089 ₴
- В наявності
- Код: B-09519
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Makita за деревиною з цвяхами SPECIALIZED 235x30 мм 48 зубців (B-09519):
переваги
Диски з глибокими зубцями вирізняються високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.
Ці диски особливо ефективні для різання сучкуватим або деревини деревини з цвяхами або шурупами.
Крім того, ці диски підходять для робіт зі зносу будівель або споруд.
Триваліший термін експлуатації та вища ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 235 мм мм |
| Кількість зубців | 48 шт. |
| Макс. оберти | 6500 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.3 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089 ₴
