
Пиляльний диск MAKITA Specialized (B-09385)
6 215 ₴
- В наявності
- Код: B-09385
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості диска пиляльного Makita 355х30х2,2 мм (B-09385):
Диски з глибокими зубцями вирізняються високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.
Особливо ефективний для різання сучковатої деревини або деревини з цвяхами або шурупами.
Підходить для робіт зі зносу будівель або споруд.
Триваліший термін експлуатації та вища ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 355 мм мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Макс. оберти | 4300 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 3 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 215 ₴
