
Пиляльний диск Makita для алюмінію 250 мм 80 зубців (B-09634)
2 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-09634
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пиляльний диск Makita для алюмінію 250 мм 80 зубів (B-09634):
переваги
Дуже тонка відцентрова сталева конструкція дисків забезпечує дуже точний розріз матеріалу.
Унікальна конструкція зубів забезпечує ефективну роботу під час різання кольорових матеріалів.
Висока ефективність під час різання ламінату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 250 мм мм |
| Кількість зубців | 80 шт. |
| Макс. оберти | 6110 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴
