
Погружной дренажный насос Metabo PS 18000 SN (0251800000)
11 682 ₴
- В наличии
- Код: 0251800000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для відкачування, викачування та перекачування чистої або брудної води із резервуарів, басейнів або затоплених підвалів
Для поливу садових ділянок із водосховищ
Подвійна система ущільнення для захисту насоса у разі сильного забруднення води
Захист від перевантажень: оберігає двигун від перегріву
Поплавковий перемикач, що регулюється, для автоматичного режиму роботи
Довговічний корпус із високоякісної нержавіючої сталі
Ергономічна ручка для зручного перенесення
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.8 кг |
| Высота напора | 11 м |
| Глубина погружения | 7 м |
| Диаметр патрубка | 1 1/2 дюйм |
| Комплектация | Угловой соединительный элемент с мультиадаптером, поплавковый выключатель, картонная коробка |
| Макс. размер частиц | 35 мм |
| Материал насоса | Нержавеющая сталь |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Предназначение | Грязная вода |
| Производительность | 19000 л/ч кг/час |
| Состояние товара | Новый |
| Страна торговой марки | Германия |
Информация для заказа
- Цена: 11 682 ₴


