
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo WVB 18 LT BL 11-125 QUICK + 2 АКБ 5.5 А·год із ЗП і кейсом METABOX 165 L
31 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: 613057660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщіткова акумуляторна кутова шліфмашина нового покоління: потужність як у мережевого інструмента на 1100 Вт завдяки збільшеній на 40% потужності
Безщітковий двигун, що не вимагає технічного обслуговування, з високим коефіцієнтом корисної дії та максимальною зручністю
Можливість настроювання частоти обертання регулювальним колесом для роботи з кількістю обертів, потрібними властивостями матеріалу та залишається незмінним під навантаженням
Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувача: Диск зупиняється впродовж 1 секунди після вимкнення
Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисканням кнопки
Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономіки в будь-якій робочій позі.
Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatic: у разі блокування диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих частинок
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.8 кг |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 10000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка M-Quick, додаткова ручка, пилозахисний фільтр, 2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/5,5 А ⁇ год), швидкозарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED", metaBOX 165 L |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Рівень шуму | 92 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 818 ₴




