
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 7-125 + 2 АКБ 4 А·год з ЗП та кейсом METABOX 165 L (602371510)
18 733 ₴
- В наявності
- Код: 602371510
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витривала акумуляторна кутова шліфмашина з потужним двигуном і тонким корпусом для універсального використання
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів
Захист від повторного запуску: запобігає ненавмисному запуску після заміни акумулятора
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.2 кг |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома отворами, додаткова ручка, ключ під два отвори, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/4,0 А·год), зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED", metaBOX 165 L |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 97 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 733 ₴



