
Кромковий фрезер для металу Metabo KFM 16-15 F у сталевому кейсі (601753500)
98 993 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601753500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Metabo KFM 16-15 F:
Фреза для металу дає змогу знімати фаски до 15 мм і призначена для підготовки крайок зварних швів
Керування одним натисканням кнопки: запатентований механізм регулювання фрези без інструменту з кроком 0,1 мм; точки фіксації скорочують час регулювання та запобігають ненавмисному перемиканню глибини фрезерування під час роботи
Точне регулювання кута фаски прямо над напрямними пластинами
Універсальна фрезерна головка з трьома твердосплавними поворотними пластинами для зняття фасок під будь-яким кутом 0-90°
Контрольоване виконання робіт завдяки напрямним пластинам великої площі
Опорний ролик для ведення трубами полегшує підготовку крайок під зварювання
Передня ручка, регульована без використання інструментів, для досягнення безпечного та рівномірного ведення інструмента
Двигун Metabo Marathon із запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Електронний захист від перевантаження, м'який пуск і захист від повторного пуску
Захист користувача за допомогою бічних пластин для відведення стружки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота захоплення | 15 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв об/хв |
| Комплектація | 3 поворотні різальні пластини з твердих сплавів Universal, Опорний ролик, Викрутка для гвинтів Torx 15, Викрутка SW 4 з T-подібною ручкою, Гайковий ключ розмір 10, U-подібна ручка, Сталева скринька для перенесення |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. ширина захоплення | 21 мм |
| Потужність | 1600 Вт |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримання обертів | Да |
| Радіус профілю | 100 мм |
| Мережевий кабель | 4 м |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Крайковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 993 ₴






