
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 Q + 2 АКБ 4 А·год з ЗП в кейсі (601714800)
35 235 ₴
- В наявності
- Код: 601714800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже легкий і зручний акумуляторний перфоратор із вбудованим роз'ємом для пиловідсмоктування.
Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність завдяки безщітковій технології та потужному ударному механізму
Свердління за допомогою компактного пристрою для видалення пилу ISA 24 (приладдя)
Комбінований перфоратор із 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
Metabo VibraTech (MVT): робота без втоми та шкоди для здоров'я також у тривалому режимі
Metabo Quick: швидка, без інструментів зміна патрона для роботи з циліндричними свердлами та свердлами SDS-рlus
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління
Подвійні заходи безпеки під час блокування свердла: Відбій без віддання у разі блокування свердла завдяки механічному від'єднанню та блискавичному вимкненню з використанням датчика
Світлодіодне робоче підсвічування для оптимального огляду місця свердління
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 82 мм |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1280 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4750 уд./хв |
| Комплектація | Патрон перфоратора SDS-Plus, Швидкозатискний свердлильний патрон, Додаткова ручка з гумовим покриттям, Обмежувач глибини свердління, 2 АКБ LiHD 18 В 4 А·год, ЗП ASC 55, metaBOX 165 L |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Плавний запуск | Да |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 2.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 235 ₴


