
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 24 (601713850)
17 116 ₴
- В наявності
- Код: 601713850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже легкий компактний акумуляторний перфоратор із безщітковим двигуном для свердління без втоми в будь-якій робочій позі
Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність завдяки безщітковій технології та потужному ударному механізму
Комбінований перфоратор із 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
Metabo VibraTech (MVT): робота без втоми та шкоди для здоров'я також у тривалому режимі
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління
Запобіжна стопорна муфта: механічне роз'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Світлодіодна робоча підсвітка для оптимального огляду місця свердління
Свердління без пилу з зовнішнім пристроєм для видалення пилу ESA plus (приладдя)
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити | 283x230x96 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 82 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1280 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4750 уд./хв |
| Комплектація | Додаткова ручка з гумовим покриттям, обмежувач глибини свердління |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Плавний запуск | Да |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 2.2 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 116 ₴


