
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX BL 28 Q SET ISA комплект у кейсі (601715930)
51 878 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601715930
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дуже легкий і зручний акумуляторний перфоратор із вбудованим роз'ємом для пиловідсмоктування.
Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність завдяки безщітковій технології та потужному ударному механізму
Свердління за допомогою компактного пристрою для видалення пилу ISA 28
Комбінований перфоратор із 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
Metabo VibraTech (MVT): робота без втоми та шкоди для здоров'я також у тривалому режимі
Metabo Quick: швидка, без інструментів зміна патрона для роботи з циліндричними свердлами та свердлами SDS-рlus
Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для керування числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням
Опціональне зниження кількості обертів та енергії удару для роботи з м'якими матеріалами
Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління
Подвійні заходи безпеки під час блокування свердла: Відбій без віддання у разі блокування свердла завдяки механічному від'єднанню та блискавичному вимкненню з використанням датчика
Світлодіодна робоча підсвітка для оптимального огляду місця свердління
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями CAS: www.cordless-alliance-system.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Швидка зміна патрона | Да |
| Вага | 4.5 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 82 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1000 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 4470 уд./хв |
| Комплектація | Вбудований пиловідсмоктувач ISA 28, Змінна всмоктувальна головка, Патрон перфоратора SDS-Plus, Швидкозатискний свердлильний патрон, Ддодатна ручка з гумовим покриттям, Обмежувач глибини свердління, 2 АКБ LiHD 18 В 5.5 А·год, ЗП ASC 145, metaBOX 185 XL |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Акумуляторний |
| Плавний запуск | Да |
| Режим роботи | довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Енергія удару | 3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 878 ₴


