Комбінований перфоратор із 3 функціями: Буріння, свердління та довбання
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне від'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Фіксований вимикач для зручної роботи в постійному режимі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 82 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Кількість обертів | 1200 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 4400 уд./хв |
| Комплектація | Додаткова ручка з гумовим покриттям, обмежувач глибини свердління, пластиковий кофр |
| Наявність реверсу | Так |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Режим роботи | Довбання, свердління з ударом, свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Енергія удару | 3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 064 ₴


