
Насос фекальний з різальним механізмом VOLKS WQD 8-12G 1.1 кВт (000013625)
5 418 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000013625
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дренажно-фекальний насос із різальним механізмом призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених вод. Конструкція робочого колеса відкритого типу дає змогу перекачувати тверді частинки без забруднення насосної частини. Вбудований різальний механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих частин, у такий спосіб уникаючи їхнього намотування на робоче колесо. Насос встановлюється на рівне та тверде дно водойми або резервуара або підвішується за спеціальну ручку. Напірна лінія має мати не менш ніж прохід, ніж діаметр виходу насоса. Увімкнення і вимикання відбувається автоматично за допомогою вимикача.
Технічні характеристики:
Насос фекальний з різальним механізмом VOLKS WQD 8-12G 1.1 кВт
Виробник — Китай
Країна реєстрації бренда — Україна
Гарантія — 1 рік
Номінальна потужність двигуна — 1.1 кВт
Напруга мережі для однофазних двигунів — 220/250V-50Hz
Максимальна висота напору — 12 м
Глибина занурення — 5 м
Максимальна продуктивність — 8 м3/год
Максимальна температура рідини, що перекачується — 40 °C
Діаметр всмоктувального патрубка — 2 ⁇
Максимально допустимий розмір частинок у воді 50 мм
Максимальна щільність рідини — 1100 кг/м3
Матеріал корпусу насоса — чавун
Матеріал робочого колеса — чавун
Конструктивні особливості:
Корпус насосної частини та робоче колесо виготовлене з чавуну. Надійність ущільнювальних елементів фекального насоса, повністю ізолює електродвигун від контакту з перекачуваною рідиною й захищає від надлишкових тепла та вологи. Наявність особливостей, як-от подвійне торцеве ущільнення вала в оливозаповненій камері та оливозаповненому двигуні, гарантують охолодження насоса навіть у разі його занурення в рідину менш ніж наполовину. Насос обладнаний поплавцевим вимикачем, що забезпечує роботу насоса в автоматичному режимі.
Принцип роботи:
Насос виготовлений в одному моноблоковому корпусі разом з електродвигуном і обладнаний робочим колесом. Насоси з такою системою комплектуються відкритим вихровим робочим колесом, поверненим назад щодо всмоктувальної кришки, що працює за принципом рідинного вихора. Робоче колесо обертає рідину, що міститься в корпусі насоса, створюючи вихор, який передає кінетичну енергію рідини, виштовхуючи її з нагнітального патрубка, і всмоктуючи нову рідину з кругового проходу в нижній основі.
Встановлення:
Тип встановлення — заглибний
Форм-фактор — вертикальний
Тип води — для стічних, ґрунтових вод, для вод, що містять фекалії
Комплектація:
Насос фекальний з різальним механізмом VOLKS WQD 8-12G 1.1 кВт
Кабель вологостійкий — 5 метрів
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks pumpe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота напору | 12 м |
| Габарити | Немає даних |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 2 дюйми |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Макс. розмір частинок | 50 мм |
| Материал насоса | чавун |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Призначення | Каналізація |
| Швидкодія | 8000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418 ₴









