FOGO F4001i – інверторний бензиновий генератор у відкритому корпусі, з номінальною вихідною потужністю 3 кВт. Може застосовуватися як резервне джерело живлення в будинках, дачах, офісах і магазинах; під час проведення робіт на будівельних об'єктах; як основне джерело енергії в торговельних наметах, в автомагазинах і торговельних об'єктах; як додаткове джерело живлення у фургонах і машинах рефрижераторах.
Переваги електрогенератора FOGO F4001i:
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для під'єднання медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт - висока номінальна потужність
- 10 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13 А - номінальний струм під час роботи
- Стабільна частота струму 50 Гц
- 2 розетки 230В 16А на панелі управління
- Вихід DC 12В 8.3А для зарядки акумуляторів
- Вихід USB з гумовою заглушкою: 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F4001i
- Функція економії палива зниження обертів двигуна за низького навантаження
- Можливість синхронізації двох блоків F4001i
- Сигналізація перевантаження
- Захист від перевантаження
- Діод попередження про низький рівень масла
Комплектація:
- Генератор FOGO F4001i - 1 шт
- Набір ключів - 1 шт
- Вилка штепсельна 220В - 2 шт
- Набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт
- Інструкція експлуатації - 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Повна потужність | 3.2 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | SENCI SH150B |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 1.67 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 479 мм |
| Висота | 442 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Вага | 26 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Senci SH 150 B |
| Тип запуску | Ручний |
| Комплектація | картонна коробка, Набір ключів — 1 шт., Вилка штепсельна 220 В — 1 шт., Набір дротів із затискачами на 12 В — 1 шт., Інструкція експлуатації — 1 шт. |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Повітряне |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Польща |
| Вид пального | Бензин |
| Тип встановлення | портативний |
| Особливості | можна використовувати для з'єднання медичного обладнання |
| Країна торгової марки | Польща |
| Клас | міні, побутової |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | да (цифровий) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Розміри | 47.9x34x44.2 см |
| Призначення | для риболовлі, для комп'ютера, для кемпінгу, для квадрокоптера, для дачі |
| Потужність | 3.0 кВт |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 500 ₴




