
Диск шліфувальний Metabo 175x25x32 мм 36 P, NK, DS (630657000)
1 243 ₴
- В наявності
- Код: 630657000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для шліфування інструментальної сталі
Дрібне зерно (60 N): придатне для тонкого шліфування загартованої сталі, наприклад, таких інструментів, як спіральне свердло, викрутка, різець, різальний інструмент, стамеска, ніж
Грубе зерно (36 Р): придатне для попереднього шліфування загартованої та незагартованої сталі, наприклад, таких інструментів, як викрутка, різець, різальний інструмент
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 175 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Розмір зерна | 36 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | Шліфувальний круг |
| Товщина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴
