
Зачисний диск Metabo Novoflex (Basic) 230x6,0x22,2 мм, сталь (616468000)
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 616468000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якість Novoflex: клас високої продуктивності для новачків
Твердість: середньої твердості
Універсальне використання в металообробці
Гарна продуктивність знімання та тривалий термін експлуатації
Максимальна робоча швидкість 80 м/сек
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивне зерно | Корунд A |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Розмір зерна | 46 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | зачисне коло |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴
