
Пиляльний диск METABO «PRECISION CUT WOOD — PROFESSIONAL», 165X20 Z42 WZ 15° (628291000)
2 005 ₴
- В наявності
- Код: 628291000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже широкий спектр використання під час оброблення деревини.
Для дуже гарних, чистих розпилів під час поздовжньої й поперечної розпилювання м'якої та твердої деревини.
Ідеально підходить для суцільної та клейоної деревини, сирих стружкових плит із покриттям або облицьованих, МДФ, композиційних матеріалів
Необхідна велика потужність дискової пили
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонколіфованим зубцям.
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також центральним лазерним дискам із високоякісної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 165 мм мм |
| Кількість зубців | 42 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005 ₴
