
Пиляльний диск METABO «CORDLESS CUT WOOD — CLASSIC», 165X20 Z18 WZ 20° /B (628650000)
688 ₴
- Немає в наявності
- Код: 628650000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальний час роботи з акумуляторними пилками завдяки дуже тонкій товщині полотна та ширині різання.
Набагато більше розрізів на одному заряді акумулятора, порівнюючи зі стандартними пиляльними полотнами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 165 мм мм |
| Кількість зубців | 18 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴
