
Пиляльний диск Metabo HW/CT, 190x2,2х30 мм, 56 FZ/TZ 8° (628077000)
2 137 ₴
- В наявності
- Код: 628077000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне використання під час роботи з вимогливими матеріалами
За найвищих вимог до якості розпилювання, наприклад, під час роботи з ламінатом, тонкостінними полімерними, алюмінієвими, мідними, латунними профілями
Ідеально підходить для використання під час внутрішнього оздоблення
Чудові результати навіть у разі поперечних розпилювання в суцільній деревині, сирих стружних плитах із покриттям або фанерованих, МДФ
Необхідна дуже висока потужність дискової пили
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонкошліфованим зубцям
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також лазерним центральним дискам із високоякісної сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190 мм мм |
| Кількість зубців | 56 шт |
| Макс. ширина пропилювання | 2.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴
