
Пиляльний диск Metabo HW/CT, 216x2,4х30 мм, 60 FZ/TZ 5° (628083000)
3 713 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628083000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальне використання під час роботи з вимогливими матеріалами
За найвищих вимог до якості розпилювання, наприклад, під час роботи з ламінатом, тонкостінними полімерними, алюмінієвими, мідними, латунними профілями
Ідеально підходить для використання під час внутрішнього оздоблення
Чудові результати навіть у разі поперечних розпилювання в суцільній деревині, сирих стружних плитах із покриттям або фанерованих, МДФ
Необхідна дуже висока потужність дискової пили
Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості та тонкошліфованим зубцям
Точні зрізи з низьким рівнем шуму та мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також лазерним центральним дискам із високоякісної сталі
Додаткові отвори в пиляльних дисках з Ø 216, 250, 254 і понад 300 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 216 мм мм |
| Кількість зубців | 60 шт. |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Пластик, алюміній, Мідь |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Точне пропилювання |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 713 ₴
