
Круг зачисний Metabo FLEXIAMANT SUPER 125X6,0X22,23 INOX, SF 27 (616747000)
112 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 616747000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спеціальний диск для оброблення неіржавкої сталі
Малий вміст заліза та сірки < 0,1%
Твердість: м'яка
Дуже висока продуктивність знімання й довговічність
Максимальна робоча швидкість 80 м/сек
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивне зерно | Корунд A |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Оброблюваний матеріал | Неіржавка сталь |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Розмір зерна | 36 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | Зачисний круг |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴
