
Обігрівач керамічний TeploCeramic TCM-RA 750 (692168) (000014759)
4 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000014759
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Teploceramic TCM-RA 750 - побутовий електричний нагрівач у вигляді тонкої керамічної панелі. Ця серія вирізняється особливою витонченістю і широким спектром кольорів. Під час роботи керамічна панель споживає 750 Вт і здатна нагріти 15 м² площі. Є вбудований терморегулятор, який дає змогу задати температуру кімнати та самої обігрівальної панелі.
Конструктивні особливості:
- Економія електроенергії
- Безпека для людини
- Екологічна безпека для навколишнього середовища
- Простота в установці та експлуатації.
- Компактність розмірів
- Відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- Не спалює кисень
- Не сушить повітря
- Не піднімає пил
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Україна
- Країна походження - Україна
- Виробник - TEPLOCERAMIC
- Тип - обігрівач
- Потужність - 750 Вт
- Площа обігріву - 15 м²
- Кубатура обігріву - 37 м³
- Температура поверхні - 95°C
- Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 85% / 15%
- Клас захисту - IP 33
- Розмір:
- Вага - 17 кг
- Гарантійний термін - 5 років
- Кнопка вмикання/вимикання. - немає
- Шнур із вилкою - є
- Регулятор - є
- Монтаж - горизонтальний/вертикальний
- Кріплення - є
- Термін експлуатації - 30 років
Комплект поставки:
- Обігрівач керамічний TCM-RA 750 (692168)
- Кріплення на стіну
- Шнур
- Вилка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teploceramic |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 603 мм |
| Ширина | 903 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | кріплення на стіну |
| Режим роботи | 0.75 |
| Захист | від вологи, від перегрівання |
| Країна торгової марки | Україна |
| Нагрівальний елемент | кераміка з ІЧ обігрівом |
| Розміри | 903х603х17 мм |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Регулятор потужності | Да |
| Макс. площа обігрівання | 15 м2 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴







