
Диск алмазний для бетону Distar Turbo Expert (230x22.2x2.6 мм) (10215026011)
998 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10215026011
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск алмазний для бетону Distar Turbo Expert — оптимально підходить для роботи з різними матеріалами, як-от армований бетон, бетон, цегла, вогнетривка цегла.
Конструктивні особливості:
Круг із гофрованим шаром 12 мм, універсальний у своєму роді відрізний турбо диск
Призначений для різання армованого бетону до 10 мм, червоної цегли, вогнетривкої цегли, піщаника абразивної середньої щільності та інших будівельних матеріалів.
Використовується на ручних КШМ від 2 кВт
Цей алмазний інструмент має низку істотних відмінностей від конкурентів — це висота корисного шару, який збільшений до 12 мм, що збільшує тривалість робіт в оброблюваному матеріалі
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Тип диска — «Турбо»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний з — КШМ
Діаметр диска — 232 мм
Товщина диска — 2.6 мм
Висота сегмента — 12 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 6650 об/хв
Робочий матеріал:
Бетон
Армований бетон
Цегла
Вогнетривка цегла
Комплект постачання:
Диск алмазний для бетону Distar Turbo Expert
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 12.0 мм |
| Діаметр | 232 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Граніт, пещат |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Турбо |
| Толщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴


