
Диск відрізний алмазний SIGMA 1A1RSS Turbo (125х22.2х1.8 мм) (1922231)
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1922231
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний алмазний сегментований SIGMA — призначений для різання бетону, цегли, бордюрного каменю, тротуарної плитки, граніту, черепиці, шиферу та інших будівельних матеріалів без примусового охолодження. Корпус виготовлений із міцної легованої сталі, яка здатна витримати чимале механічне навантаження та високу температуру.
Конструктивні особливості:
Високоякісні синтетичні алмази
Оптимально підібрані компоненти металевої зв'язки гарантують тривалий робочий ресурс під час роботи навіть із найскладнішими в обробці матеріалами
Оригінальна сегментна форма різальної крайки дає змогу швидко й ефективно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі
Сегменти забезпечують якісне викидання шламу й ефективну роботу без примусового охолодження
Надійність і тривалий термін експлуатації
Чудово підходить для чистого та точного різання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Китай
Виробник — SIGMA
Тип диска — «Турбо»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: верстат, КШМ
Діаметр диска — 125 мм
Товщина диска — 1.8 мм
Висота сегмента — 7 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12000 об/хв
Робочий матеріал:
Тротуарна плитка
Черепиця
Шифер
Граніт
Комплект постачання:
Диск відрізний алмазний SIGMA 1A1RSS Turbo
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота сегмента | 7 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12000 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, кірпич, Мармур, тремурна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Турбо |
| Толщина диска | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴

