
Диск алмазний Distar 1A1RSS/C1S-W Sprinter Plus (300х25.4х2.8 мм) (12485087022)
3 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12485087022
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск алмазний Distar 1A1RSS/C1S-W Sprinter Plus — професійний сегментний диск для різання з охолодженням і без охолодження асфальту, асфальтобетону. Скошений "зуб" дає змогу уникнути передчасного зносу корпусу в місці приварювання сегмента, захищає корпус диска від налипання матеріалу, збільшуючи у такий спосіб швидкість різання.
Конструктивні особливості:
Диск витримує великі навантаження
Ще вища якість різання
Висока продуктивність і чудовий результат роботи
Надійність і тривалий термін експлуатації
Ресурс роботи досягає 2000 погонних метрів, за швидкості 1.5-1.8 метра погонів на хвилину залежно від використовуваного обладнання й особливостей матеріалу
Під час різання асфальту та асфальтобетона на глибину понад 7 сантиметрів рекомендується використовувати додаткове охолодження водою, а крім того, виконувати роботи в кілька підходів, що зменшить знос інструмента та збільшить продуктивність
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна-виробник — Україна
Виробник — Distar
Тип диска — «Сегментований»
Тип — відрізний
Мокрый рез - да
Сумісний: бензоріз, швонарізувач
Діаметр диска — 300 мм
Товщина диска — 2.8 мм
Висота сегмента — 10 мм
Діаметр центрального отвору — 25.4 мм
Максимальна кількість обертів — 6650 об/хв
Робочий матеріал:
Асфальт
Асфальтобетон
Свіжий бетон
Комплект постачання:
Диск алмазний Distar 1A1RSS/C1S-W Sprinter Plus
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10 мм |
| Діаметр | 300 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт, Асфальтобетон,бетон |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Режим роботи | універсальний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴




