
Диск алмазний для бетону KLINGSPOR DT 350 U Extra (230х22.2х2.6 мм) (336219)
1 784 ₴
- Немає в наявності
- Код: 336219
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск KLINGSPOR DT 350 U Extra призначений для будівельних матеріалів, оброблення яких вимагає застосування відрізних кіл високої продуктивності. Для цього диск обладнаний привареними, за допомогою лазера, стандартними сегментами. Користувач виграє від легкого та швидкого різання з низьким рівнем вібрації та тривалого терміну експлуатації. Завдяки використанню стандартного розташування сегментів цей відрізний круг забезпечує високу швидкість подавання та демонструє чудові характеристики різання навіть за найрізноманітніших умов.
Конструктивні особливості:
Круг оптимізований для оброблення бетону, армованого бетону, каменю
Сегменти забезпечують високу швидкість різання й не потребують додаткового охолодження
Модель відповідає вимогам стандарту EN 13236
Підходить для щоденного використання
Європейська якість за доступною ціною
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Німеччина
Виробник — KLINGSPOR
Тип диска — «Сегментований»
Тип — відрізний
Мокрий різ — немає
Сумісний: КШМ
Діаметр диска — 230 мм
Товщина диска — 2.6 мм
Висота сегмента — 10 мм
Діаметр центрального отвору — 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 6600 об/хв
Максимальна робоча швидкість — 80 м/с
Робочий матеріал:
Бетон
Армований бетон
Камінь
Тротуарна плитка
Комплект постачання:
Диск алмазний для бетону KLINGSPOR DT 350 U Extra
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klingspor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6600 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Армований бетон, бетон, Камінь, тремурна плитка |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 784 ₴

