
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q безщітковий (601039800)
13 484 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601039800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q:
3 роки — повна гарантія на весь механізм
45 Нм — максимальний крутний момент
2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
21 режим роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун — велика продуктивність і надійність
Швидкозатискний патрон 10 мм — для оперативної заміни обладнання
Quick Change — швидка заміна патрона
25 мм — діаметр свердління в дереві
10 мм — діаметр свердління в металі
LED-підсвітка — освітлення робочої зони
12 В — компактний професійний акумуляторний інструмент
1,2 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q
Акумулятор Metabo Li-HD 12 В 4 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій Metabo ASC 55 "AIR COOLED"
Гак для носіння на поясі
Захисний кейс metaBOX 118
Опис акумуляторного шурупокрута Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q
Metabo PowerMaxx BS 12 Q — безщітковий дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для побутового та професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 12 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 500 об./хв PowerMaxx BS 12 BL Q розвиває крутний момент до 45 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1650 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 10 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя. шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 BL Q постачається в захисному кейсі з 2 акумуляторами ємністю 4 А·год і зарядним пристроєм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 226x99x160 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 25 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 500 об/хв,1650 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 45 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Змінний,Под біту, швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 484 ₴




