
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL I Metal (603181660)
35 992 ₴
- В наявності
- Код: 603181660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Безщітковий 3-швидкісний дриль-шурупокрут забезпечує максимальну потужність у найскладніших умовах застосування
3-тя швидкість із високою кількістю обертів (макс. 4000 об./хв) для розширення сфери застосування та збільшення швидкості свердління спеціально в металі
Система Metabo QuickPlus: швидка заміна тримача інструментальних насадок і робочих інструментів для швидкої адаптації до інших типів або режимів роботи за максимального навантаження
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Зручний metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
Країна походження — Китай
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип: дрель-шуруповерт
Тип живлення — від акумулятора
Вид акумуляторного блока — LiHD
Напруга акумуляторного блока — 18 V
Ємність акумулятора: 2 x 5.5 Ah
Макс. крутний момент (м'який) — 65 Nm
Макс. крутний момент (жорсткий) — 130 Nm
Регулювання крутного моменту: 1 - 18 Nm
Діаметр свердління, сталь — 16 мм
Діаметр свердління, м'яка деревина — 68 мм
Кількість обертів холостого ходу: 0 - 360 / 0 - 2000 / 0 - 4000 / хв
Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
Вага без акумуляторного блока — 1.9 кг
Вага з акумуляторним блоком — 2.9 кг
Свердління металу — 2.5 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Загвинчування без удару — 2.5 m/s2
Похибка вимірювання К — 1.5 m/s2
Рівень звукового тиску — 75 dB (A)
Рівень звукової потужності (Lwa) — 85 dB (A)
Похибка вимірювання К — 3 dB (A)
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX-3 BL I Metal
Швидкозатискний патрон Futuro Top
Додаткова ручка
Ключ
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/ 5.5 Аh)
Швидкозарядний пристрій ASC 145" AIR COOLED
metaBOX 145 L
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 232х83х268 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | Немає даних |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | зарядний пристрій, Кейс для інструменту, 2 АКБ LiHD 18 В 5.5 А·год |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | LiHD |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Під біту, затискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 992 ₴



