
Стрем'янка двостороння GTM KMH1203 алюмінієва, 3 сходинки 580 мм (KMH1203)
2 054 ₴
- Готово до відправки
- Код: KMH1203
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KMH1203 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 3 сходинки і максимальна висота до верхньої сходинки 58 см.
Переваги стрем'янки GTM KMH1203
- Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
- Профіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткості
- Великий верхній майданчик шириною 330 мм
- Сходинки глибиною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості
- Надійна металева розтяжка для фіксації сходів
- Протиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площею
- Витримує навантаження 150 кг без деформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип драбини | Побутова |
| Конструкція драбини | Двостороння |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Висота до платформи (А) | 0.58 м |
| Висота драбини (В) | 0.58 м |
| Робоча висота (С) | 2.58 м |
| Ширина драбини (D) | 0.4 м |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина двостороння |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість секцій/сходин | 2*3 |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Розміри | 41x16x64 см |
| Висота в складеному стані | 0.58 м |
| Висота до платформи | 58 см |
| Стан товару | Новий |
| Загальна кількість ступенів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 054 ₴

