
Фарбопульт акумуляторний GTM SG18/700BL без АКБ і ЗП (SG18/700BL)
3 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: SG18/700BL
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM SG18/700BL – легкий і компактний фарбопульт, який призначається для постійного професійного використання на будівництві або промисловості, але також підходить і для домашнього фарбування під час ремонту. Живиться від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Фарбопульт призначений для розпилення емалевих і водоемульсійних фарб, ґрунтовок, прозорих лаків, морилок, засобів захисту деревини, змащувальних матеріалів, дезінфекційних засобів на основі розчинників та води та інших лакофарбових матеріалів (ЛФМ) з в'язкістю не більше 70 DIN.
Основні переваги GTM SG18/700BL:
- Інструмент професійного класу
- Живлення від стандартних акумуляторів GTM 18 В
- Вбудований потужний безщітковий двигун
- 0.8 л - об'єм резервуара для фарби
- 700 мл/хв - максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s - максимальна в'язкість фарби
- Змінні сопла 1.5 мм і 2.5 мм
- Регулювання області фарбування
- Прогумована рукоятка
Комплектація:
- Фарбопульт акумуляторний GTM SG18/700BL
- Додаткове сопло
- Голка для прочищення сопла
- Віскозиметр
- Інструкція
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.7 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 70 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | аксесуари, Картонне паковання |
| Харчування | Від акумулятора |
| Система розпилення | HVLP |
| Габарити | 280x112x250 мм |
| Матеріал бака | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | прогумована ручка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | Професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Виносний компресор | Немає |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Расход краски | 0.7 л/хв |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 201 ₴


