
Фрезер мережевий GTM R67/2200VS 2200 Вт (R67/2200VS)
6 407 ₴
- Готово до відправки
- Код: R67/2200VS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM R67/2200VS - професійний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП і пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє застосовувати фрези з хвостовиком 8 мм і 12 мм.
Основні переваги GTM R67/2200VS:
- Професійна серія інструменту
- Вбудований двигун потужністю 2200 Вт для найскладніших робіт
- Регульована цанга для фрез із хвостовиками 8 мм і 12 мм
- 50 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
- 67 мм - максимальний хід фрези
- 6 режимів роботи для регулювання обертів
- 12000-21000 об/хв - діапазон обертів шпинделя
- Система підтримки обертів під навантаженням
- Система плавного запуску інструменту
- Захист від перевантаження
- Захист від випадкового ввімкнення
- LED-підсвічування робочої зони
Комплектація:
- Фрезер GTM R67/2200VS
- Копіювальна втулка - 1 шт.
- Паралельний упор - 1 шт.
- Опорний ролик - 1 шт.
- Циркуль - 1 шт.
- Адаптер для пиловідведення - 1 шт.
- Інструкція - 1 шт.
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 67 мм |
| Максимальна кількість обертів | 21000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | адаптер для пиловидалення, коріпальна втулка, Опорний ролик,паралельний упор,Циркуль |
| Тип | Вертикальний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Захист | від випадкового увімкнення, від перевантаження |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Так |
| Підтримання обертів | Да |
| Потужність | 2200 Вт |
| Діаметр цанги | 8,12 |
| Хід фрези | 67 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 407 ₴
