
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD805H2T (DCD805H2T)
27 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD805H2T
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження під час використання
Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає інструменту довше на одному заряді акумулятора
Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі
Електронне регулювання швидкості
Поворотна на 3 положення світлодіодна підсвітка робочої зони
Використовується в складанні меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних і електротехнічних роботах
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5 Ah
Вихідна потужність — 460 Вт
Максимальний крутний момент — 90 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 650 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 2000 об/хв
Частота ударів на 1 швидкості — 11050 уд./хв
Частота ударів на 2 швидкості — 34000 уд./хв
Максимальний діаметр свердління в цеглі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 55 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 13 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — є
Вага — 1.34 кг
Габаритні розміри паковання: 440х350х130 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD805H2T
Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-lon PowerStack 5 Аh - 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.34 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 55 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 650-2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 11050-34000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.), гарантія, зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 90 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Потужність | 460 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | універсальний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 799 ₴





