
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH481N (DCH481N)
34 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCH481N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун із живленням від акумуляторів XR FLEXVOLT 54 В Li-Ion
Продуктивність не відрізняється від продуктивності мережевого аналога
Ідеально підходить для свердління анкерів і отворів у бетоні, цеглі та цегляному мурованні діаметром до 40 мм.
Антиротаційна система UTC моментально вимикає інструмент під час заклинювання бура в процесі свердління
Яскрава світлодіодна підсвітка LED для освітлення робочої зони
Компактний, легкий і ергономічний дизайн для поліпшення комфортної роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — перфоратор
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 54 В
Знімний патрон — немає
Тип патрона — SDS-MAX
Тип двигуна — безщітковий
Частота ударів — 3150 уд./хв
Частота обертання — 540 об/хв
Макс. енергія удару (EPTA 05/2009) — 6.1 Дж
Макс. діаметр свердління в бетоні — 40 мм
Макс. діаметр свердління (коронка) — 100 мм
Кількість режимів роботи — 3
Маса (без приладдя) — 5.4 кг
Габаритні розміри паковання: 570х460х130 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH481N
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 30 мм, 40 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 100 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 540 об/хв об/хв |
| Кількість ударів | 3150 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 54 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Довбання, свердління, свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Енергія удару | 6.1 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 399 ₴





