
Пістолет для герметика акумуляторний DeWALT DCE580D1 (DCE580D1)
21 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCE580D1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Попередньо встановлений режим максимальної швидкості подавання та реостатня пускова кнопка забезпечують максимально точну швидкість подавання клею/герметика
Функція автоматичного зняття тиску з поршня для запобігання витіканню клею/герметика після вимкнення інструмента
Світлодіодне підсвічування LED для освітлення робочої зони
Ергономічна прогумована ручка для зручності роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — пістолет для герметика
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Максимальна швидкість подавання — 533 мм/хв
Штовхальне зусилля — 254 кг
Максимальний обсяг робочого матеріалу — 600 мл
Сумісність із: картриджами м'якого паковання Колбаса
Ступінь захисту — IPX4
LED підсвітка — є
Маса (без приладдя) — 2.2 кг
Габаритні розміри паковання: 799х390х165 мм
Гарантія — 36 місяців
Призначення:
Використовується під час внутрішнього та зовнішнього оздоблення будівель (стіни, стелі, підлоги), під час виробництва та ремонту різних приладів; для монтажних робіт конструкцій із пластиковими елементами
Комплект постачання:
Пістолет для герметика акумуляторний DeWALT DCE580D1
Акумуляторна батарея 2 Аh 18V XR Li-Ion — 1 шт.
Контейнер 600 мл — 1 шт.
Універсальний зарядний пристрій — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Ємність акумулятора | 2 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій, кейс TSTAK, Тримач картриджа |
| Конструкція | закритий |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм туби | 600 мл |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | для герметика |
| Регулятор витрати | Да |
| Швидкість подавання | 0-8.8 мм/с |
| Сумісність | Картридж |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴

