
Ножиці для металу акумуляторні DeWALT DCS491NT (DCS491NT)
22 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCS491NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричні ножиці DeWALT дають змогу ефективно та точно різати листовий метал різної товщини. Завдяки акумуляторному живленню ці пристрої знайшли своє застосування у віддалених місцях, як-от даху будівель, де немає можливості під'єднатися до електромережі.
Конструктивні особливості:
Компактні ножиці для різання листового металу
Поворотна головка ножиць
Електронний захист від перевантаження
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Мексика
Виробник — DeWALT
Тип — ножиці для металу
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Максимальна кількість ходів — 2450 хід/хв
Максимальна товщина низьковуглецевої сталі — 1.2 мм
Максимальна товщина алюмінію — 1.3 мм
Максимальна товщина неіржавкої сталі — 1.0 мм
Максимальна товщина різання металу — 1.3 мм
LED підсвітка — є
Маса (без приладдя) — 1.8 кг
Габаритні розміри паковання: 435х340х160 мм
Гарантія — 36 місяців
Призначення:
Ножиці для металу DeWALT — це інструмент, який застосовується для різання листового металу або товстого дроту
Комплект постачання:
Ножиці для металу акумуляторні DeWALT DCS491NT
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.8 кг |
| Габарити | 435х340х160 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кейс TSTAK |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Коригування швидкості | Да |
| Режим роботи | листові |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип | електроніці |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.3 мм |
| Частота колебаний | 2450 хід/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 899 ₴





