
Пила ALLIGATOR акумуляторна безщіткова DeWALT DCS397T2 (DCS397T2)
44 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCS397T2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Акумуляторна пила FLEXVOLT Li-Ion 54-вольтова гарантує продуктивність мережевого інструмента
Пила ALLIGATOR постачається з твердосплавним подвійним полотном 430 мм класу 12
Швидка та легка система зміни ножів зменшує час простою
Ергономічна та прогумована ручка підвищує зручність використання
Алюмінієвий корпус редуктора забезпечує легку вагу та чудову міцність
Ідеально підходить для різання цеглою Poroton/Porotherm класу 12 і 20
Орієнтований ресурс роботи на одному заряджанні акумулятора до 90 різань будівельного керамічного блока типу Poroton 12
Два твердосплавні полотна з потовщеною крайковою поверхнею знижують величину вигину та підвищують точність різання
Вбудований фіксатор леза не ускладнює проходження полотен через пропил
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чехія
Виробник — DeWALT
Тип — пила ALLIGATOR
Тип двигуна — безщітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 54 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Довжина полотна — 430 мм
Максимальна кількість ходів — 2400 хід/хв
Величина ходу — 40 мм
Рівень вібрації — 4.1 м/с2
Маса без приладдя — 5.6 кг
Габаритні розміри паковання: 1040х215х240 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила ALLIGATOR акумуляторна безщіткова DeWALT DCS397T2
Твердосплавне подвійне полотно для різання керамічних блоків класу 12
Шестигранний ключ
Акумулятор 6 Аh (18 В)/2 Аh (54 В) — 2 шт.
Зарядний пристрій
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 40 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Габарити | 1040х215х240 мм |
| Ємність акумулятора | 2 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, картонна коробка — 1 шт., полотно,шестигранний ключ |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 2400 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 499 ₴
