
Зарядний пристрій-радіоприймач DeWALT DCR027 (DCR027)
30 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCR027
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій DeWALT — міцна конструкція компактного, легкого швидкозарядного пристрою. Прилад виготовлений із якісних, стійких до зношування матеріалів, витримує ударні навантаження без шкоди для себе. ЗП обладнане системою індикації для оптимізації контролю за функціонуванням, вентиляцією для охолодження та радіоприймачем.
Конструктивні особливості:
Працює як від мережі 220 В, так і від акумулятора
Bluetooth потоковий аудіосигнал
Діапазон дії Bluetooth — до 30 м
DAB (+) = цифрове радіо FM
2 розетки (до 10 А)
AUX порт + USB-порт для заряджання портативних пристроїв незалежно від джерела живлення.
Відсік для зберігання мобільного телефона
20 Вт низькочастотні динаміки + динаміки високих частот для якісного чистого звуку
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — зарядний пристрій із радіоприймачем
Радіостандарт — DAB + FM Stereo
Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion
Ток зарядки – 10 А
Максимальна напруга — 54 В
Мінімальна напруга — 18 В
Час заряджання — 140 хв/18 В, 54 В XR (DCB546)
Світлова індикація — є
Габаритні розміри паковання: 480х340х295 мм
Вага — 7.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Зарядний пристрій-радіоприймач DeWALT DCR027
Кабель живлення 2 метри
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Габарити | 200х135х120 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 18 В,54 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 699 ₴






