
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 32.1 Li BO Flex (113901)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 113901
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Фізичні навантаження під час догляду за садом залишилися в минулому з акумуляторною газонокосаркою AL-KO, тому що вона дуже легка завдяки пластиковому корпусу. Завдяки своїй маневровості та величезній ширині скошування газон скошується швидко
Ви можете легко відрегулювати висоту скошування косарки за допомогою центрального регулювального пристрою та вибрати один із п'яти варіантів висоти скошування
Збірний ящик з індикатором рівня економить багато годин. Трав'яні відходи збираються у ньому, і вам залишається тільки їх утилізувати
Сумісність із Bosch Home and Garden 18 В — одна батарея для багатьох пристроїв. Ви будете вражені тим, як добре ваша робота може виконуватися без дротів
Доповніть своє замовлення літій-іонним акумулятором на 18 В і ефективна робота стане реальністю
Після завершення роботи косарку можна прибрати без особливих зусиль навіть в обмеженому просторі завдяки складній ручці та практичній ручці для перенесення
Пристрій із привабливим дизайном також доводить, що потужне скошування необов'язково має бути гучним
Ергономічний дизайн інструмента забезпечує комфорт під час роботи
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — AL-KO
Тип — газонокосарка
Тип газонокосарки — акумуляторна
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип акумулятора — Li-Ion
Час заряджання батареї 2.5 Ah — 60 хв
Час заряджання батареї 4.0 Ah — 95 хв
Час заряджання батареї 5.0 Ah — 105 хв
Час заряджання батареї 6.0 Ah — 130 хв
Максимальний час роботи 2.5 Ah — 25 хв
Максимальний час роботи 4.0 Ah — 35 хв
Максимальний час роботи 5.0 Ah — 45 хв
Рекомендована площа косіння — 300 м2
Різальна система — роторна
Ширина косіння — 32 см
Мінімальна висота косіння — 25 мм
Максимальна висота косіння — 65 мм
Положення ножа — 6
Регулювання висоти зрізу — централізована
Бічний викид трави — немає
Режим мульчування — так
Привод руху (самохідний) — немає
Матеріал корпусу — поліпропілен
Об'єм травозбірника — 35 л
Корпус травозбірника — полімер
Діаметр передніх коліс — 140 мм
Діаметр задніх коліс — 160 мм
Підшипники коліс: передні/задні — немає
Регулювання ручки за висотою — так
Максимальна швидкість — 2.5 км/год
Габаритні розміри: 102х130х36 см
Вага — 14 кг
Сумісні акумуляторні батареї 113893, 113894, 113895, 113895, 113896
Гарантований рівень звукової потужності, Lwa [дБ (A)] 96
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 32.1 Li BO Flex
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Травозбірник
Комплект кріпильних елементів
Гарантійний талон
Комплект для мульчування
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-65 мм |
| Габарити | 1020х1300х360 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Заповнений індикатор | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 32 см |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 3200 об./хв |
| Об'єм резервуара | 35.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 300 кв.м |
| Коригування висоти | центральна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴





