GTM T410001 - комплект із 2 сталевих підставок для фіксації та страховки на висоті автомобілів вагою до 10 т. Підставки застосовуються у разі відсутності естакади або оглядової ями в гаражі.
Переваги підставок GTM T410001:
- Висока якість виготовлення
- Простий та надійний механізм фіксації
- Максимальна робоча вага 10 т
Галузь застосування:
- Автосервіс
- Промисловість
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 715 мм |
| Висота підхоплення | 468 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Підставка під машину — 2 шт. |
| Тип | Підставка під машину |
| Габарити | З40xЗ10x570 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 10000 кг |
| Висота підіймання | 715 мм |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 621 ₴




